car icon

דיווחי תנועה

סגור

מבנה ארגוני

להגדלה של המבנה הארגוני

בשנת 2017 יישמנו מבנה ארגוני חדש ועדכני, המותאם לפעילותה הנוכחית. כך מתאפשר לנו לבצע את האתגרים והמשימות המגוונות שבאחריותנו בצורה היעילה והטובה ביותר, מתוך הקשבה והתאמה לצרכים במטה ובשטח.
החברה מוגדרת כ"חברת ניהול", כלומר מי שמגבשים את האסטרטגיה, הסטנדרטים והתקינה כגורם מפקח ומבקר על שרשרת האספקה, הם הדירקטוריון והנהלת החברה.

החברה מחולקת ליחידת מטה מנכ"ל ולחטיבות מקצועיות שונות, כאשר כלל החטיבות עובדות בשיתוף פעולה אחת עם השנייה בסינכרון מלא, המאפשר יעילות ומקצועיות מקסימלית.
מטה החברה ממוקם באור יהודה ומשם מנוהלות שאר פעילויות החברה ברחבי הארץ. אין לנו חברות בנות אך יש לנו ארבעה מרחבי פעילות הפרושים בכל חלקי הארץמטה המנכ"ל

מטה המנכ"ל הוא הזרוע הביצועית של מנכ"ל החברה. במטה מנוהלים ומבוצעים פרויקטים רוחביים כמו שינוי ועדכון תהליכי עומק בחברה, ניהול סיכונים תאגידי, אחריות תאגידית ופיתוח בר קיימא, הבטחת איכות, בטיחות בעבודה ועבודה שוטפת מול הרשויות המקומיות.

לשכה משפטית

לשכה המשפטית מייצרת מעטפת חוקית ומשפטית המאפשרת עבודה חופשית, שמירה על זכויות וחוקים ומייצגת את חברת נתיבי ישראל בערכאות המשפטיות השונות. בוועדות ובפורומים של ההנהלה והדירקטוריון הדורשים ייעוץ משפטי.

חטיבת הנדסה ופיתוח

מהווה את לב החברה האמון על מימוש כלל הפרויקטים התחבורתיים ובה גם נמצא מרכז ההנדסה והפיתוח של החברה, בו מושקעים משאבים רבים. החטיבה מתווה את דרכנו ומובילה את חברת נתיבי ישראל למיזמים ופרויקטים חדשניים המותאמים לצרכים של משתמשי ומשתמשות הדרך.

חטיבת תפעול ואחזקה

דואגת לתשתיות איכותיות וברמה גבוהה וכן לאחזקה מונעת ושוטפת של כבישי הארץ המאפשרות לשמור על תשתיות הדרך. מנהלת את "המרכז הלאומי לניהול תנועה" שמשמש כמרכז שירות ארצי וזרוע מקשרת בין כלל הגופים המספקים מידע על רשת הכבישים, הרמזורים והעבודות המתבצעות

חטיבת הכספים

חטיבת הכספים אחראית על ניהול המערך הכספי והתקציבי של החברה, כך שיבטיח את מימוש מטרותיה ויעדיה בהתאם לאסטרטגיה הכללית ולתכנית החומש. עוסקים בתכנון ובקרה פיננסית, חשבות, כלכלה ופיתוח עסקי וכן תפעול המערכות הממוחשבות.

חטיבת משאבים ומנהל

חטיבת משאבים ומנהל דואגת לטפח ולפתח את ההון האנושי בנתיבי ישראל, מתוך תפיסה כי אנשים הם המשאב החשוב ביותר הקיים בחברה. עוסקת ברכש ולוגיסטיקה, ניהול ידע וקשרי חוץ, ליווי תהליכי עבודה עסקיים, ניהול תחום הביטחון, הבטיחות המפעלית ואבטחת המידע.

חטיבת חוזים והתקשרויות

דואגת במקצועיות רבה לתכנון, מימוש ובקרה של ההתקשרויות השונות וזאת תוך מחויבות לאמנת השירות.מאפשרת לנו לבנות יחסי אמון הדדיים עם השותפות והשותפים שלנו, שמאפשר לנו עמידה ביעדים ובאתגרים המתכוננים והבלתי מתוכננים.

מנהלת שדות התעופה

חברת נתיבי ישראל הקימה מנהלת ייעודית לפרויקט המורכב והמאתגר, אשר העוסקת בניהול, תכנון והקמת התשתיות שיאפשרו בעתיד קיום פעילות קרקעית ואווירית עניפה. מימוש החזון של שדה תעופה נוסף בישראל, שיתן שירות איכותי, בטוח ויעיל לכל אזרחיות ואזרחי המדינה.

רכבתי

מיישם את החלטת הממשלה להקים שדרת תשתית תחבורתית בינעירונית מקריית שמונה .ונהריה בצפון עד משאבי שדה ואילת בדרום, במטרה לאכלס ולפתח את הנגב והגליל עד היום נחנכו רכבות העמק ועכו כרמיאל בימים אלו מתחילים את העבודות על המסילה המזרחית ומסילה רביעית באיילו